SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Värpinge IF
Fotboll - Nyheter
Spelade matcher
NOVEMBER 2021
 
28
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF P2011 - Lunds FF  -      
28
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Landskrona IP
Landskrona BOIS - Värpinge IF  -      
27
16:00
lör
16:00    
P13 (2008), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 9-manna plan
Värpinge IF - Torns IF  -      
27
14:45
lör
14:45    
F14/F13 (2007/2008), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 7-manna B
Värpinge IF - Lunds FF  -      
27
13:30
lör
13:30    
F9/F8 (2012/2013), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 7-manna B
Värpinge IF - Lunds FF  -      
27
13:00
lör
13:00    
P11/P10 (2010/2011), Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF P2010 - Lunds BK  -      
27
12:30
lör
12:30    
F7/F6 (2014/2015), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 5-manna A2
Värpinge IF - Uppåkra IF  -      
27
11:30
lör
11:30    
P7 (2014), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 5-manna A1
 
Värpinge IF - Lunds BK  -      
27
10:10
lör
10:10    
P8 (2013), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 5-manna A2
Värpinge IF - Torns IF  -      
27
10:10
lör
10:10    
P6 (2015), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 5-manna A1
Värpinge IF röd - Uppåkra IF  -      
27
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 7-manna B
Värpinge IF - Lunds FF  -      
27
09:15
lör
09:15    
P6 (2015), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 5-manna A1
Värpinge IF vit - Uppåkra IF  -      
27
09:00
lör
09:00    
P11/P10 (2010/2011), Fågelskolans IP "Fågelvallen" 7-manna B
Värpinge IF P2011 - Lunds SK  -      
 
21
13:00
sön
13:00    
P13 (2008), Laröds IP
Hittarps IK:gul - Värpinge IF1  -  6  
OKTOBER 2021
 
30
10:00
lör
10:00    
F14/F13 (2007/2008), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF F2007 - Värpinge IF P2011  -      
30
10:00
lör
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF P2010/11 - Värpinge IF F2007  -      
 
24
13:00
sön
13:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - IF Limhamn Bunkeflo2  -  4  
23
10:30
lör
10:30    
F14/F13 (2007/2008), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF P2007 - Värpinge IF P2012  -      
23
10:30
lör
10:30    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF P2012 - Värpinge IF F2007  -      
 
17
10:00
sön
10:00    
P13 (2008), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Värpinge IF röd3  -  1  
16
14:30
lör
14:30    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF vit - FC Möjligheten6  -  7  
16
12:15
lör
12:15    
F14/F13 (2007/2008), Gunnesbogård
Lunds BOIS - Värpinge IF3  -  0  
12
18:00
tis
18:00    
F9/F8 (2012/2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - IF Lödde  -      
 
10
11:30
sön
11:30    
P8 (2013), Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK gul - Värpinge IF röd  -      
10
10:30
sön
10:30    
P13 (2008), Bäckagårds IP plan 2
Kvarnby IK - Värpinge IF vit1  -  11
09
11:30
lör
11:30    
P9 (2012), Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Värpinge IF vit  -      
09
10:00
lör
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Borgeby FK Lejonen - Värpinge IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Gamla IP, Klågerup konstgräs 5-manna 2
Klågerups GoIF röd - Värpinge IF vit  -      
 
03
14:30
sön
14:30    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF vit - Oxie SK vit11  -  4  
03
12:40
sön
12:40    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Hyllie IK 1  -      
03
11:00
sön
11:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Uppåkra IF vit  -      
02
12:20
lör
12:20    
F9/F8 (2012/2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Borgeby FK Lejonen  -      
02
11:00
lör
11:00    
P8 (2013), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF röd - Dösjöbro IF röd  -      
02
10:30
lör
10:30    
F7/F6 (2014/2015), Tolvåker Lödde
Knattespelen - Värpinge IF  -      
02
10:30
lör
10:30    
P13 (2008), Trelleborg
FC Trelleborg grå - Värpinge IF röd9  -  5  
02
10:00
lör
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Västra Ingelstads IP konstgräs 7-manna 1
Västra Ingelstad IS - Värpinge IF vit  -      
02
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF svart - Värpinge IF röd  -      
02
08:30
lör
08:30    
P7 (2014), Tolvåker Lödde
Veberöd AIF - Värpinge IF  -      
SEPTEMBER 2021
 
26
14:20
sön
14:20    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Torns IF  -      
26
13:00
sön
13:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - Eslövs BK röd0  -  4  
26
12:40
sön
12:40    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Åkarps IF 2  -      
26
11:00
sön
11:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - BK Olympic  -      
26
10:15
sön
10:15    
F7/F6 (2014/2015), Tornavallen
Knattespelen VAIF grön & Staffanstorp svart - Värpinge IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
P8 (2013), Åkarps IP B-plan 5-manna 2
Åkarps IF 3 - Värpinge IF röd  -      
25
12:30
lör
12:30    
P7 (2014), Lerbäcksskolans IP
Knattespelen Bjärred & Staffanstorp - Värpinge IF  -      
25
11:15
lör
11:15    
F9/F8 (2012/2013), Romelevallen konstgräsplan 5-manna
Veberöds AIF - Värpinge IF  -      
25
10:30
lör
10:30    
P13 (2008), Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF vit - Värpinge IF vit0  -  8  
25
10:30
lör
10:30    
P9 (2012), Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Värpinge IF vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Värpinge IF röd  -      
 
19
15:00
sön
15:00    
P13 (2008), Limhamns IP 1 Konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Värpinge IF vit0  -  4  
19
15:00
sön
15:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF  -      
19
12:20
sön
12:20    
F9/F8 (2012/2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Maglasäte IF  -      
19
11:00
sön
11:00    
P8 (2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Furulunds IK gul  -      
19
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Ekevallen, Genarp B-plan
Genarps IF röd - Värpinge IF vit  -      
18
14:30
lör
14:30    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - FC Rosengård 1917 vit  -      
18
12:45
lör
12:45    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Veberöds AIF  -      
18
11:00
lör
11:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Uppåkra IF vit  -      
17
18:30
fre
18:30    
P13 (2008), Mellanhedens IP
FF Atletiko Malmö gul - Värpinge IF röd7  -  2  
 
12
12:00
sön
12:00    
P11/P10 (2010/2011), Gyavallen, Stehag C-plan 7-manna 1
Stehags AIF - Värpinge IF röd  -      
12
10:45
sön
10:45    
F7/F6 (2014/2015), Staffansvallen
Knattespelen VAIF Sv & Lödde - Värpinge IF  -      
12
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Söderslättshallens IP plan 3
Trelleborgs FF vit - Värpinge IF vit  -      
12
09:30
sön
09:30    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - Bjärreds IF röd1  -  5  
11
13:45
lör
13:45    
P7 (2014), Hörby IP
Knattespelen Hörby FF & Bara GIF - Värpinge IF  -      
11
12:20
lör
12:20    
F9/F8 (2012/2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Stehags AIF  -      
11
11:00
lör
11:00    
P11/P10 (2010/2011), Uppåkravallen
Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit  -      
11
11:00
lör
11:00    
P8 (2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Uppåkra IF svart  -      
11
10:30
lör
10:30    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF vit - Kulladals FF vit5  -  2  
11
09:30
lör
09:30    
P9 (2012), Tornvallen
Torns IF svart - Värpinge IF röd  -      
08
18:30
ons
18:30    
P13 (2008), Smörlyckans IP Plan 3
Värpinge IF vit - Lunds FF grön7  -  0  
 
05
12:45
sön
12:45    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Sjöbo IF  -      
05
11:00
sön
11:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Trollenäs IF  -      
05
09:30
sön
09:30    
P8 (2013), Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 2
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF röd  -      
04
14:05
lör
14:05    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
04
12:20
lör
12:20    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Löberöds IF  -      
04
11:00
lör
11:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Lilla Torg FF  -      
04
10:30
lör
10:30    
P13 (2008), Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF 1 - Värpinge IF vit3  -  0  
04
10:00
lör
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF vit - Värpinge IF  -      
03
17:30
fre
17:30    
P13 (2008), Husiegårds IP
Husie IF grön - Värpinge IF röd4  -  2  
02
18:20
tor
18:20    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Lilla Torg FF vit  -      
AUGUSTI 2021
 
29
12:00
sön
12:00    
P9 (2012), Staffansvallen Plan 3, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC blå - Värpinge IF vit  -      
29
12:00
sön
12:00    
P9 (2012), Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC vit - Värpinge IF röd  -      
29
11:45
sön
11:45    
P7 (2014), Åkarps IP
Knattespelen Lödde & Vaif - Värpinge IF  -      
29
11:00
sön
11:00    
P8 (2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Svedala IF vit  -      
29
10:45
sön
10:45    
F7/F6 (2014/2015), Romelevallen
Knattespelen S.Sandby & Lunds BoIS - Värpinge IF  -      
28
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Åkarps IP B-plan 5-manna 1
Åkarps IF 1 - Värpinge IF vit  -      
28
09:30
lör
09:30    
P11/P10 (2010/2011), Oxievångs IP, konstgräs, 7-manna 2
Oxie SK vit - Värpinge IF vit  -      
27
18:30
fre
18:30    
P11/P10 (2010/2011), Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF blå - Värpinge IF röd  -      
27
17:00
fre
17:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF vit - Lunds BK gul4  -  3  
 
22
12:30
sön
12:30    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Malmö City FC svart  -      
22
10:30
sön
10:30    
F9/F8 (2012/2013), Lomma IP Knatteplan 1
GIF Nike blå - Värpinge IF  -      
22
10:30
sön
10:30    
P13 (2008), Gunnesbogård
Värpinge IF röd - Landskrona BoIS1  -  6  
22
10:30
sön
10:30    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - IF Lödde svart  -      
21
13:00
lör
13:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Malmö IKF  -      
21
11:00
lör
11:00    
P13 (2008), Kirsebergs IP, konstgräs
Malmö City FC - Värpinge IF vit6  -  0  
21
11:00
lör
11:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Höörs IS blå  -      
21
10:00
lör
10:00    
P8 (2013), Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF röd  -      
21
09:45
lör
09:45    
P9 (2012), Rosengård Norra IP konstgräs 5-manna 2
FC Möjligheten 2 - Värpinge IF vit  -      
 
15
14:30
sön
14:30    
P13 (2008), Staffansvallen
Staffanstorp United FC blå - Värpinge IF röd3  -  2  
15
12:40
sön
12:40    
F9/F8 (2012/2013), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF - FC Staffanstorp svart  -      
15
11:20
sön
11:20    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF vit - Malmö FF 2  -      
15
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF vit  -      
15
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Rosengård Norra IP konstgräs 7-manna 2
Liria IF - Värpinge IF röd  -      
15
10:00
sön
10:00    
P8 (2013), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Kävlinge Harrie FF röd  -      
14
11:00
lör
11:00    
P9 (2012), Färs och Frosta Arena , Höör
Höörs IS blå - Värpinge IF vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Knutsvallen
Hardeberga BK röd - Värpinge IF röd  -      
 
08
17:00
sön
17:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - Torns IF orange2  -  3  
08
13:00
sön
13:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - GIF Nike grön  -      
07
13:00
lör
13:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Linero IF röd  -      
07
11:00
lör
11:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Dalby GIF vit  -      
07
09:30
lör
09:30    
P13 (2008), Rosengårds IP konstgräs 9-manna
FC Rosengård 1917 vit - Värpinge IF vit5  -  1  
 
01
09:00
sön
09:00    
P13 (2008), Klostergården
Lunds bk - Värpinge IF  -      
JULI 2021
 
03
10:30
lör
10:30    
P13 (2008), Övrig plats
MFF - Värpinge IF  -      
JUNI 2021
 
19
13:00
lör
13:00    
P7 (2014), Tolvåker Lödde
Bjärred4/Torn 14 - Värpinge IF  -      
19
11:00
lör
11:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - Eslövs BK röd4  -  3  
19
10:00
lör
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Borgeby FK Lejonen - Värpinge IF  -      
19
09:00
lör
09:00    
P9 (2012), Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Hyllie IK 1  -      
 
13
12:50
sön
12:50    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF vit - Furulunds IK svart  -      
13
11:30
sön
11:30    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF vit - FC Möjligheten 1  -      
13
10:00
sön
10:00    
P13 (2008), Borgeby IP B-plan 9-manna
Bjärreds IF röd - Värpinge IF röd7  -  1  
13
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF röd - Torns IF svart  -      
13
10:00
sön
10:00    
P8 (2013), Ljungvalla IP B-plan 5-manna 1
Furulunds IK svart - Värpinge IF röd  -      
12
11:00
lör
11:00    
P9 (2012), Rosengårds IP konstgräs 7-manna 2
FC Rosengård 1917 vit - Värpinge IF vit  -      
12
10:30
lör
10:30    
F9/F8 (2012/2013), Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Maglasäte IF  -      
12
10:00
lör
10:00    
P13 (2008), Åkarps IP B-plan 9-manna
Åkarps IF 1 - Värpinge IF vit5  -  4  
10
18:20
tor
18:20    
P9 (2012), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC blå  -      
 
06
16:00
sön
16:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF röd - Veberöds AIF grön7  -  0  
06
13:00
sön
13:00    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Bjärreds IF gul  -      
06
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Oxievångs IP, konstgräs 7-manna 1
Oxie SK vit - Värpinge IF vit  -      
05
13:00
lör
13:00    
P8 (2013), Fågelskolan
Värpinge IF röd - Kävlinge Harrie FF röd  -      
05
13:00
lör
13:00    
P7 (2014), Staffansvallen
Staffanstorps United FC 5 - Värpinge IF  -      
05
12:00
lör
12:00    
P9 (2012), Fågel
Värpinge IF vit - FC Bellevue svart  -      
05
10:00
lör
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Tolvans IP konstgräs 7-manna 1
IF Lödde - Värpinge IF  -      
05
10:00
lör
10:00    
P13 (2008), Oxie IP A-plan
Oxie SK vit - Värpinge IF vit5  -  5  
03
19:00
tor
19:00    
P13 (2008), Mellanhedens IP A-plan 9-manna
FC Bellevue 1 - Värpinge IF röd3  -  7  
MAJ 2021
 
30
16:00
sön
16:00    
P13 (2008), Gunnesbo Gård A-plan 9-manna
Värpinge IF vit - Malmö City FC1  -  3  
30
15:00
sön
15:00    
F14/F13 (2007/2008), Högalid, Kävlinge
KävlingeHarrie FF - Värpinge IF  -      
30
11:25
sön
11:25    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Sjöbo IF  -      
30
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS blå - Värpinge IF röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
P8 (2013), Klostergårdens IP plan 5 5-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF röd  -      
29
10:00
lör
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Borgeby IP G-plan 5-manna 1
Borgeby FK Lejonen - Värpinge IF  -      
29
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Brovallen, Bunkeflostrand C-plan 5-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 svart - Värpinge IF vit  -      
29
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Borgeby IP C-plan Konstgräs 7-manna 1
Bjärreds IF blå - Värpinge IF vit  -      
28
18:30
fre
18:30    
P13 (2008), Tornvallen, Stångby konstgräs 9-manna
Torns IF orange - Värpinge IF röd2  -  2  
 
23
15:00
sön
15:00    
P11/P10 (2010/2011), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Kävlinge Harrie FF blå  -      
23
14:30
sön
14:30    
P7 (2014), Gamla IP, Klågerup
Värpinge IF - IF Lödde 2  -      
23
13:30
sön
13:30    
P9 (2012), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - BK Höllviken blå  -      
23
12:00
sön
12:00    
P9 (2012), Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Klågerups GoIF röd  -      
23
11:00
sön
11:00    
P8 (2013), Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Svedala IF vit  -      
23
10:00
sön
10:00    
F9/F8 (2012/2013), Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - FC Staffanstorp svart  -      
22
11:00
lör
11:00    
P11/P10 (2010/2011), Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit  -      
22
11:00
lör
11:00    
P9 (2012), Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC vit  -      
22
10:00
lör
10:00    
P13 (2008), Smörlyckans IP Plan 5 9-manna
Lunds FF grön - Värpinge IF vit4  -  2  
21
18:30
fre
18:30    
P13 (2008), Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - Värpinge IF röd5  -  2  
17
17:00
mån
17:00    
P13 (2008), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF - Kulladal  -      
 
16
12:30
sön
12:30    
P13 (2008), Gunnesbogård
Lunds BK - Värpinge IF  -      
16
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Mellanhedens IP
FF Atletiko Malmö - Värpinge IF  -      
15
11:00
lör
11:00    
Torns IF - Värpinge IF  -      
13
18:30
tor
18:30    
P13 (2008), Staffansvallen
Staffanstorp United - Värpinge IF  -      
13
10:15
tor
10:15    
P11/P10 (2010/2011), Ljungvalla IP, Furulund
Furulunds IK - Värpinge IF  -      
12
18:30
ons
18:30    
P13 (2008), Åkarps IP
Åkarp IF - Värpinge IF  -      
 
09
10:15
sön
10:15    
P9 (2012), Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF vit och röd - Torns IF orange o svart  -      
09
10:00
sön
10:00    
P13 (2008), Klostergården plan 8
Lunds BK - Värpinge IF  -      
09
10:00
sön
10:00    
P11/P10 (2010/2011), Högalids idrottsplats, Kävlinge
Kävlinge Harrie FF blå och röd - Värpinge IF vit och röd  -      
08
11:30
lör
11:30    
P7 (2014), Klostergården
Lunds BK - Värpinge IF  -      
08
11:00
lör
11:00    
P8 (2013), Killebäckskolan
Södra Sandby - Värpinge IF  -      
08
10:00
lör
10:00    
P9 (2012), Naturgräset
Linero IF - Värpinge IF  -      
06
18:35
tor
18:35    
P13 (2008), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF - Arlöv BI   -      
06
18:00
tor
18:00    
F9/F8 (2012/2013), Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF - Lunds Bois  -      
06
18:00
tor
18:00    
P9 (2012), Högalid, Kävlinge
Kävlinge Harrie FF - Värpinge IF  -      
 
02
10:00
sön
10:00    
P13 (2008), Borgeby IP
Bjärreds IF - Värpinge IF  -      
02
10:00
sön
10:00    
P9 (2012), Smörlyckans IP eller Lerbäck
Lunds FF pojkar 2011 mixad B-A nivå. sjumanna - Värpinge IF  -      
01
11:00
lör
11:00    
P13 (2008), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF - Torns IF  -      
MARS 2021
 
28
13:15
sön
13:15    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP
Värpinge IF röd - Värpinge IF vit  -      
DECEMBER 2020
 
05
12:30
lör
12:30    
P11/P10 (2010/2011), Lerbäcksskolans IP
 
Värpinge IF 2011 -   -      
 
HUVUDSPONSORER
SPONSORER SPORTCAMP
STIFTELSER