Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
DECEMBER 2018
 
08
10:45
lör
10:45    
Oxievångs sporthall
Tomtecupen - Värpinge IF  -      
 
30
10:00
sön
10:00    
Övrig plats
Värpinge IF Röd - Skånecupen Malmö  -      
JANUARI 2019
 
20
07:30
sön
07:30    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF  -      
20
08:00
sön
08:00    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen, INTRESSEANMÄLAN! - Värpinge IF  -      
 
26
08:00
lör
08:00    
Svalebohallen Veberöd
Sjöbo, S.SIF, Genarp - Värpinge IF  -      
27
13:00
sön
13:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF - Linero, FC Trelleborg, Kulladal  -      
FEBRUARI 2019
 
02
11:30
lör
11:30    
Svalebohallen Veberöd
 
- Värpinge IF  -      
 
09
11:45
lör
11:45    
Svalebohallen Veberöd
 
ROMELECUPEN - Värpinge IF  -      
MARS 2019
 
14
17:00
tor
17:00    
Lerbäcksskolans IP
Torns IF - Värpinge IF  -      
 
30
08:15
lör
08:15    
Fågelvallen/Fågelhallen
Linerocupen - Värpinge IF  -      
APRIL 2019
 
06
10:00
lör
10:00    
Linero IP
Värpinge IF - Hardeberga   -      
06
12:45
lör
12:45    
Smörlyckans IP
LBK Kick off - Värpinge IF  -      
 
08
18:00
mån
18:00    
Vikenplanen
Furulunds IK gul - Värpinge IF vit  -      
13
10:00
lör
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Bjärreds IF orange  -      
13
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
13
11:45
lör
11:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC vit  -      
 
20
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP
Åkarps IF 1 - Värpinge IF vit  -      
21
09:15
sön
09:15    
Högalids IP, A-plan 7-manna 2
Kävlinge GoIF 2 - Värpinge IF röd  -      
 
22
14:30
mån
14:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Bjärreds IF blå  -      
22
16:15
mån
16:15    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Harrie FF blå  -      
27
10:00
lör
10:00    
Trollenäs IP
Knattespelen - Värpinge IF   -      
27
10:00
lör
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds BOIS  -      
27
11:45
lör
11:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Svedala IF blå  -      
27
12:00
lör
12:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs
Höörs IS blå - Värpinge IF röd  -      
28
10:00
sön
10:00    
Åkarps IP
Knattespelen - Värpinge IF  -      
28
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF vit  -      
MAJ 2019
 
04
07:45
lör
07:45    
Mellanhedens IP
FC Bellevue 2 - Värpinge IF röd  -      
04
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds FF grön  -      
04
13:15
lör
13:15    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Sjöbo IF blå  -      
05
10:00
sön
10:00    
Borgeby IP
Bjärreds IF svart - Värpinge IF vit  -      
 
07
18:15
tis
18:15    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - GIF Nike blå  -      
11
09:00
lör
09:00    
Staffansvallen
Staffanstorp United FC svart - Värpinge IF vit  -      
11
09:45
lör
09:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - GOF IF  -      
11
10:00
lör
10:00    
Staffansvallen
Staffanstorp - Värpinge IF  -      
11
10:00
lör
10:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK - Värpinge IF röd  -      
12
10:00
sön
10:00    
Tornvallen
Torns IF - Värpinge IF  -      
 
18
10:00
lör
10:00    
Linero IP
Linero IF röd - Värpinge IF vit  -      
18
11:45
lör
11:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Furulunds IK gul  -      
19
10:00
sön
10:00    
Harlösa IP B-plan
Harlösa IF - Värpinge IF röd  -      
 
20
17:00
mån
17:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit  -      
25
10:00
lör
10:00    
Fågelvallen
Värpinge IF vit - Torns IF svart  -      
25
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike grön - Värpinge IF röd  -      
25
10:45
lör
10:45    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF - Uppåkra   -      
25
12:40
lör
12:40    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Genarps IF svart  -      
26
10:00
sön
10:00    
Gunnesbogård
Lunds Bois - Värpinge IF  -      
26
10:30
sön
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds BK gul  -      
 
31
07:50
fre
07:50    
Borgeby IP
BIF-cupen - Värpinge IF  -      
JUNI 2019
 
02
09:00
sön
09:00    
Borgeby IP
BIF-cupen -   -      
 
08
08:00
lör
08:00    
Tolvåker Lödde
Knattespelen - Värpinge IF  -      
08
11:00
lör
11:00    
Gunnesbogård
Lunds BOIS vit - Värpinge IF vit  -      
09
11:00
sön
11:00    
Linero IP
Linero IF vit - Värpinge IF vit  -      
09
11:45
sön
11:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Eslövs BK svart  -      
09
14:45
sön
14:45    
Ölyckevallen
Löberöds IF - Värpinge IF röd  -      
 
15
10:00
lör
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Dalby GIF blå  -      
15
11:50
lör
11:50    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Dalby GIF  -      
15
12:45
lör
12:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds BK vit  -      
16
15:00
sön
15:00    
Staffansvallen plan 3
Staffanstorp United FC blå - Värpinge IF röd  -      
AUGUSTI 2019
 
10
08:00
lör
08:00    
Sandskogens Idrottsplats Ystad
 
Värpinge IF - TEAM SPORTIA CUP   -      
11
06:45
sön
06:45    
Sandskogens idrottsplats, Ystad
 
TEAM SPORTIA CUP - Värpinge IF  -      
 
14
19:00
ons
19:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
17
11:30
lör
11:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Linero IF vit  -      
17
12:00
lör
12:00    
Sorgenfri IP Konstgräs 7-manna 1
Malmö City FC svart - Värpinge IF vit  -      
17
12:00
lör
12:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds FF svart  -      
18
10:15
sön
10:15    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Värpinge IF vit  -      
 
25
09:15
sön
09:15    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds FF grön  -      
25
10:45
sön
10:45    
Romelevallen
Torn, Bjärred - Värpinge IF  -      
25
11:00
sön
11:00    
Dalby IP 7-manna
Dalby GIF svart - Värpinge IF  -      
25
11:30
sön
11:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC blå  -      
25
13:00
sön
13:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Åkarps IF 1  -      
 
27
17:15
tis
17:15    
Flyinge IP A-plan 7-manna 1
GOF IF - Värpinge IF röd  -      
31
09:30
lör
09:30    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF vit  -      
31
10:00
lör
10:00    
Gamla IP, Klågerup
Lunds Bois, Klågerup - Värpinge IF blå  -      
31
10:00
lör
10:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 1
Furulunds IK gul - Värpinge IF röd  -      
31
10:45
lör
10:45    
Gamla IP, Klågerup
Eslöv BK, Lunds Bois - Värpinge IF Röd  -      
31
11:30
lör
11:30    
Aggarpsvallen
Svedala IF - Värpinge IF vit  -      
31
11:40
lör
11:40    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF orange - Värpinge IF röd  -      
SEPTEMBER 2019
 
01
11:00
sön
11:00    
Södra Sandby IP konstgräs 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF  -      
01
13:00
sön
13:00    
Åkarps IP
Trollenäs, Uppåkra - Värpinge IF vit  -      
 
07
09:10
lör
09:10    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Linero IF röd  -      
07
09:45
lör
09:45    
Fågelvallen/Fågelhallen
Värpinge IF - Eslöv BK, VAIF  -      
07
12:10
lör
12:10    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Kävlinge GoIF 2  -      
07
13:30
lör
13:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF - Lunds BOIS vit  -      
07
14:00
lör
14:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - FC Rosengård 1917 blå  -      
 
14
09:00
lör
09:00    
Pilängsplanen Lomma
GIF Nike grön - Värpinge IF vit  -      
14
10:00
lör
10:00    
Knutsvallen B-plan 7-manna 1
Hardeberga BK - Värpinge IF röd  -      
14
10:45
lör
10:45    
Husarängen Eslöv
Dösjöbro, Lunds BK - Värpinge IF röd  -      
15
10:00
sön
10:00    
Romelevallen
IF Lödde, Bjärred - Värpinge IF blå  -      
15
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen plan 2
Staffanstorp United FC svart - Värpinge IF  -      
15
10:45
sön
10:45    
Romelevallen
Vaif, Lödde - Värpinge IF vit  -      
 
17
18:15
tis
18:15    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 2
Lunds BOIS - Värpinge IF röd  -      
19
18:15
tor
18:15    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Harrie FF blå  -      
21
10:00
lör
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Bjärreds IF röd  -      
21
11:55
lör
11:55    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Lunds FF grön  -      
21
13:00
lör
13:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Harlösa IF  -      
21
13:00
lör
13:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF - Veberöds AIF svart  -      
21
14:45
lör
14:45    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Kvarnby IK röd  -      
22
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen
Lunds FF, NIke - Värpinge IF  -      
 
27
18:00
fre
18:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 2
Staffanstorp United FC svart - Värpinge IF vit  -      
28
10:30
lör
10:30    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF röd - VAIF, LSK  -      
28
11:15
lör
11:15    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF vit - NIke, Harrie  -      
28
11:45
lör
11:45    
Dalby IP
Dalby, Lunds FF - Värpinge IF blå  -      
29
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
Limhamns FF blå - Värpinge IF vit  -      
29
10:00
sön
10:00    
Ekevallen, Genarp B-plan
Genarps IF svart - Värpinge IF röd  -      
29
10:00
sön
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF grön - Värpinge IF  -      
29
12:00
sön
12:00    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Värpinge IF vit  -      
OKTOBER 2019
 
05
09:00
lör
09:00    
Tolvåker Lödde
Linero, Torn - Värpinge IF blå  -      
05
09:45
lör
09:45    
Tolvåker Lödde
Furulund, Bara - Värpinge IF röd  -      
05
10:30
lör
10:30    
Tolvåker Lödde
Häljarp, Södra Sandby - Värpinge IF vit  -      
05
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike blå - Värpinge IF vit  -      
05
11:00
lör
11:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Lunds BOIS vit  -      
05
12:00
lör
12:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF - Lunds BK blå  -      
05
12:30
lör
12:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Torns IF  -      
05
14:15
lör
14:15    
Tolvåker Lödde
Värpinge IF - Lunds BK, Dalby  -      
06
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS blå - Värpinge IF röd  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Husiegårds IP Konstgräs 7-manna 1
Husie IF grön - Värpinge IF vit  -      
12
10:00
lör
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Dalby GIF  -      
12
10:00
lör
10:00    
Klostergården
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
12
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK blå - Värpinge IF röd  -      
12
11:30
lör
11:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Furulunds IK gul  -      
13
14:00
sön
14:00    
Tornavallen B-plan 7-manna 1
Torna Hällestads IF - Värpinge IF  -