Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Matcher
JANUARI 2020
 
19
07:00
sön
07:00    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF  -      
 
25
07:30
lör
07:30    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF lag Röd  -      
25
10:45
lör
10:45    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF  -      
26
07:15
sön
07:15    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF  -      
26
10:45
sön
10:45    
Svalebohallen Veberöd
Romelecupen - Värpinge IF  -      
FEBRUARI 2020
 
01
08:15
lör
08:15    
Svalebohallen Veberöd
Wollsjö AIF, Husie IF: vit, Linero IF: röd - Värpinge IF P10  -      
02
08:45
sön
08:45    
Svalebohallen Veberöd
Rydskåra/Skivarp: blå, Veberöds AIF, Dösjöbro IF - Värpinge IF P11  -      
 
22
09:15
lör
09:15    
Linero IP
Linero IF - Värpinge IF  -      
APRIL 2020
 
15
17:45
ons
17:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Torns IF svart  -      
15
18:00
ons
18:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Torns If svart - Värpinge IF vit  -      
15
19:00
ons
19:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Torns If orange - Värpinge IF röd  -      
15
19:00
ons
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Linero IF röd  -      
18
11:00
lör
11:00    
Smörlyckans IP
Lunds FF - Värpinge IF  -      
18
11:00
lör
11:00    
Fågelvallen/Fågelhallen
Värpinge IF - Lunds BOIS  -      
18
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF röd  -      
19
09:00
sön
09:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
GOF IF - Värpinge IF vit  -      
19
09:00
sön
09:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Uppåkra IF gul - Värpinge IF röd (Värdförening)  -      
19
10:00
sön
10:00    
Limhamns IP konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo L1 - Värpinge IF vit  -      
19
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - Dalby GIF 1  -      
19
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd (Värdförening) - GOF IF  -      
19
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Uppåkra IF gul  -      
19
11:00
sön
11:00    
Ölyckevallen C-plan 7-manna
Löberöds IF - Värpinge IF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Uppåkra IF gul - Värpinge IF vit  -      
19
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd (Värdförening) - GIF Nike vit  -      
19
11:20
sön
11:20    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds BOIS  -      
19
12:00
sön
12:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Harrie FF röd  -      
 
25
10:00
lör
10:00    
Askeröds IP B-plan 5-manna 1
Askeröds IF - Värpinge IF  -      
25
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Hardeberga BK röd  -      
25
11:00
lör
11:00    
Fågelvallen/Fågelhallen
Värpinge IF: Röd - Värpinge IF: Vit  -      
25
12:00
lör
12:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Hardeberga - Värpinge IF röd   -      
25
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Blentarps BK 2  -      
25
13:15
lör
13:15    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Hardeberga - Värpinge IF vit  -      
26
08:30
sön
08:30    
Smörlyckans IP - konstgräs 5
LFF - Värpinge IF  -      
26
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK röd - Värpinge IF röd  -      
26
10:00
sön
10:00    
Gyavallen, Stehag B-plan 7-manna 1
Stehags AIF blå - Värpinge IF  -      
MAJ 2020
 
02
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Bjärreds IF blå  -      
02
11:30
lör
11:30    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Norra Rörums GIF  -      
02
13:00
lör
13:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF - Torna Hällestads IF  -      
03
10:00
sön
10:00    
Jeppavallen Höör
Höörs IS blå - Värpinge IF vit  -      
03
11:30
sön
11:30    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Värpinge IF vit  -      
03
13:00
sön
13:00    
Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Värpinge IF röd - Trelleborgs FF vit  -      
03
13:00
sön
13:00    
Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Värpinge IF vit - Kvarnby IK gul (Vrdfrening)  -      
03
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP Plan 1 5-manna 2
Trelleborgs FF vit - Värpinge IF vit  -      
03
14:00
sön
14:00    
Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Kvarnby IK gul (Värdförening) - Värpinge IF röd  -      
03
15:00
sön
15:00    
Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Värpinge IF vit - Kvarnby IK gul (Vrdfrening)  -      
03
15:00
sön
15:00    
Bäckagårds IP plan 1 5-manna 1
Värpinge IF röd - GIF Nike vit  -      
 
09
10:00
lör
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Kävlinge GoIF - Värpinge IF  -      
09
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge GoIF - Värpinge IF  -      
09
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds FF grön  -      
09
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Eslövs BK svart  -      
09
13:30
lör
13:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Åkarps IF 1 - Värpinge IF röd  -      
 
16
09:30
lör
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1A
Torns IF grön - Värpinge IF  -      
16
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF vit  -      
16
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds FF vit  -      
16
11:45
lör
11:45    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF - Sjöbo IF vit  -      
17
09:00
sön
09:00    
Rosengård Norra
Västra Ingelstad IS gul - Värpinge IF röd  -      
17
09:00
sön
09:00    
Rosengård Norra
FC Möjligheten (Värdförening) - Värpinge IF vit  -      
17
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF - Lunds Bois  -      
17
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna B
Linero IF vit - Värpinge IF vit  -      
17
10:00
sön
10:00    
Rosengård Norra
Värpinge IF vit - Vstra Ingelstad IS gul  -      
17
10:00
sön
10:00    
Rosengård Norra
Värpinge IF röd - FC Möjligheten (Värdförening)  -      
17
11:00
sön
11:00    
Rosengård Norra
Västra Ingelstad IS gul - Värpinge IF vit  -      
17
11:00
sön
11:00    
Rosengård Norra
Värpinge IF röd - Trelleborgs FF svart  -      
17
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP "Fågelvallen"
Värpinge IF - Lunds FF  -      
 
22
17:00
fre
17:00    
Gunnesbogård
Lunds BOIS - Värpinge IF  -      
23
11:00
lör
11:00    
Smörlyckans IP
Lsk - Värpinge IF  -      
 
30
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Veberöds AIF  -      
30
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Lunds BK röd  -      
30
12:00
lör
12:00    
Uppåkravallen, konstgräs 2 7-manna 1
Uppåkra IF grön - Värpinge IF röd  -      
31
10:00
sön
10:00    
Gunnesbogård
Lunds Bois - Värpinge IF  -      
31
14:00
sön
14:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF  -      
JUNI 2020
 
03
18:00
ons
18:00    
Gunnesbogård
Lunds Bois - Värpinge IF  -      
06
10:00
lör
10:00    
Gyavallen, Stehag B-plan 5-manna
Stehags AIF - Värpinge IF  -      
06
11:00
lör
11:00    
Smörlyckans IP
Lunds SK - Värpinge IF  -      
07
10:00
sön
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 1
Harrie FF blå - Värpinge IF vit  -      
07
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Veberöds AIF svart  -      
07
10:00
sön
10:00    
Staffansvallen Plan 2, konstgräs 7-manna 1
Staffanstorp United FC lila - Värpinge IF  -      
07
12:30
sön
12:30    
Lerbcksskolans IP konstgrsplan 7-manna
Värpinge IF röd - GIF Nike grön  -      
 
14
09:00
sön
09:00    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike grön - Värpinge IF vit  -      
14
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Staffanstorp United FC vit  -      
14
10:30
sön
10:30    
Lerbcksskolans IP konstgrsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Bjärreds IF röd  -      
14
12:00
sön
12:00    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 2
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Värpinge IF röd  -      
14
12:00
sön
12:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF - IF Lödde gul  -      
AUGUSTI 2020
 
15
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF  -      
15
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP D-plan 5-manna 1
Bjärreds IF röd - Värpinge IF  -      
15
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Torns IF grön  -      
16
10:00
sön
10:00    
Linero IP A-plan 7-manna A
Linero IF vit - Värpinge IF röd  -      
16
12:30
sön
12:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Trollenäs IF  -      
16
14:00
sön
14:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF - Harrie FF blå  -      
 
22
10:00
lör
10:00    
Harlösa IP B-plan 9-manna
Harlösa IF - Värpinge IF  -      
22
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Torns IF orange  -      
22
11:30
lör
11:30    
Gunnesbo Gård A-plan 7-manna 1
Lunds BOIS - Värpinge IF vit  -      
22
12:00
lör
12:00    
Hörby IP C-plan 5-manna
Hörby FF vit - Värpinge IF röd  -      
23
09:30
sön
09:30    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Trollenäs IF röd  -      
23
10:40
sön
10:40    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - GIF Nike blå  -      
23
12:30
sön
12:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Höörs IS vit  -      
23
14:00
sön
14:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Torns IF svart  -      
 
29
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Furulunds IK vit  -      
29
11:30
lör
11:30    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF  -      
30
10:00
sön
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Lunds BK röd  -      
30
10:00
sön
10:00    
Trollevallen 5-manna
Trollenäs IF vit - Värpinge IF vit  -      
30
11:00
sön
11:00    
Dösjöbro IP C-plan 5-manna
Dösjöbro IF vit - Värpinge IF röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF - Linero IF röd  -      
30
11:30
sön
11:30    
Aggarpsvallen, konstgräs 1 5-manna 1
Svedala IF vit - Värpinge IF  -      
30
13:15
sön
13:15    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Veberöds AIF vit  -      
SEPTEMBER 2020
 
05
10:00
lör
10:00    
Åkarps IP, konstgräs 7-manna 1
Åkarps IF 2 - Värpinge IF vit  -      
05
10:00
lör
10:00    
Ölyckevallen C-plan 5-manna
Löberöds IF - Värpinge IF röd  -      
05
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Uppåkra IF grön  -      
06
10:00
sön
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF vit - Värpinge IF röd  -      
06
10:00
sön
10:00    
Svalebo, konstgräs 9-manna
Veberöds AIF - Värpinge IF  -      
06
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Kävlinge GoIF röd  -      
06
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC svart  -      
06
13:00
sön
13:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Sjöbo IF blå  -      
 
12
10:00
lör
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Dösjöbro IF vit  -      
12
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Harrie FF blå - Värpinge IF röd  -      
12
11:30
lör
11:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF - Maglasäte IF  -      
12
13:10
lör
13:10    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Harrie FF blå  -      
13
09:30
sön
09:30    
Tornvallen, Stångby konstgräs 7-manna 2
Torns IF svart - Värpinge IF  -      
13
10:30
sön
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Harrie FF röd  -      
13
12:30
sön
12:30    
Kronetorpsvallen B-plan 5-manna 1
Arlövs BI blå - Värpinge IF  -      
13
13:00
sön
13:00    
Uppåkravallen
Uppåkra IF gul - Värpinge IF vit  -      
 
19
10:00
lör
10:00    
Högalids IP, B-plan 7-manna 2
Harrie FF blå - Värpinge IF vit  -      
19
10:00
lör
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Löberöds IF  -      
19
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
19
12:00
lör
12:00    
Husarängens IP A-plan 9-manna
Eslövs BK svart - Värpinge IF  -      
19
12:00
lör
12:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Klågerups GoIF vit  -      
19
14:00
lör
14:00    
Dalby IP 7-manna väst
Dalby GIF - Värpinge IF röd  -      
20
11:00
sön
11:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Lunds FF grön  -      
20
12:00
sön
12:00    
Askeröds IP B-plan 5-manna 1
Askeröds IF - Värpinge IF röd  -      
 
26
10:00
lör
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF - Lunds BK vit  -      
26
10:00
lör
10:00    
Borgeby IP B-plan 7-manna 2
Bjärreds IF vit - Värpinge IF  -      
26
11:30
lör
11:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF röd - Bjärreds IF röd  -      
26
13:00
lör
13:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Stehags AIF  -      
27
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF blå  -      
27
11:00
sön
11:00    
Dalby IP 7-manna
Dalby GIF 2 - Värpinge IF  -      
27
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF vit - Lunds BK vit  -      
27
12:00
sön
12:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Norra Rörums GIF  -      
OKTOBER 2020
 
03
10:00
lör
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF vit - Värpinge IF vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 5-manna 1
Kävlinge GoIF - Värpinge IF röd  -      
03
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP konstgräs 5-manna 1
Södra Sandby IF vit - Värpinge IF vit  -      
03
10:30
lör
10:30    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan
Värpinge IF - Torns IF orange  -      
03
12:00
lör
12:00    
Färs & Frosta Arena, Höör B-plan 7-manna
Höörs IS blå - Värpinge IF röd  -      
03
12:00
lör
12:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF - Trollenäs IF  -      
04
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF - Staffanstorp United FC gul  -      
04
10:00
sön
10:00    
Klostergårdens IP plan 5 5-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF röd  -      
 
09
17:30
fre
17:30    
Dalby IP A-plan 9-manna
Dalby GIF vit - Värpinge IF  -      
10
10:00
lör
10:00    
Klostergårdens IP plan 4A konstgräs 7-manna
Lunds BK gul - Värpinge IF  -      
10
10:00
lör
10:00    
Lerbäcksskolans IP konstgräsplan 7-manna
Värpinge IF vit - Torns IF  -      
10
11:30
lör
11:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF röd - Sjöbo IF  -      
11
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 5-manna
Värpinge IF röd - Höörs IS vit  -      
11
10:30
sön
10:30    
Hörby IP konstgräs 7-manna 1
Hörby FF svart - Värpinge IF  -