I åldersordning från yngst till äldst.
Flickor födda 2014 (F7/8), söndag 23 januari
09:15 Värpinge IF – Uppåkra IF (Grupp A)
10:15 Värpinge IF – Veberöds AIF (Grupp A)
11:00 Värpinge IF – FC Staffanstorp (Grupp A)
Flickor födda 2012 (F10), lördag 12 februari
09:15 Värpinge IF – Södra Sandby IF (Grupp B)
10:15 Värpinge IF – Uppåkra IF (Grupp B)
11:00 Värpinge IF – Veberöds AIF (Grupp B)
Flickor födda 2007 (F15), söndag 23 januari*
16:30 Värpinge IF – Dösjöbro IF (Grupp B)
17:15 Värpinge IF – Veberöds AIF (Grupp B)
18:30 Värpinge IF – Svalövs BK (Grupp B)
Flickor födda 2007 (F16), söndag 6 februari*
17:00 Värpinge IF – Lunds BK (Grupp B)
18:15 Värpinge IF – Veberöds AIF (Grupp B)
19:15 Värpinge IF – Södra Sandby IF (Grupp B)
*Flickor 2007 kommer spela slutspel i både F15 och F16 den 13/2 om de placerar på plats 1 eller 2 i sin grupp.
Pojkar födda 2015 (P7), lördag 22 januari
09:00 Lag Röd – Dalby GIF (Grupp A)
10:30 Lag Röd – Kvarnby IK (Grupp A)
12:00 Lag Röd – Veberöds AIF (Grupp A)
11:30 Lag Vit – Eksilsminne IF (Grupp C)
10:00 Lag Vit – FC Trelleborg (Grupp C)
13:00 Lag Vit – Veberöds AIF (Grupp C)
Pojkar födda 2014 (P8), söndag 30 januari
08:00 Lag Röd – Åkarps IF (Grupp A)
09:15 Lag Röd – IF Lödde (Grupp A)
10:15 Lag Röd – Husie IF (Grupp A)
11:30 Lag Vit – FC Trelleborg (Grupp C)
13:00 Lag Vit – Sjöbo IF (Grupp C)
14:30 Lag Vit – Veberöds AIF (Grupp C)
Pojkar födda 2013 (P9), lördag 5 februari
09:00 Lag Vit – Trollenäs IF (Grupp A)
10:15 Lag Vit – Veberöds AIF (Grupp A)
11:15 Lag Vit – Sjöbo IF (Grupp A)
13:15 Lag Röd – FC Trelleborg (Grupp D)
14:00 Lag Röd – Veberöds AIF (Grupp D)
15:15 Lag Röd – Trollenäs IF (Grupp D)
Pojkar födda 2012 (P10), lördag 29 januari
08:30 Lag Röd – Sjöbo IF (Grupp A)
09:45 Lag Röd – Södra Sandby IF (Grupp A)
10:45 Lag Röd – Hörby FF (Grupp A)
12:00 Lag Blå – Trollenäs IF (Grupp C)
13:00 Lag Blå – Sjöbo IF (Grupp C)
14:00 Lag Blå – Rydsgårds AIF (Grupp C)
12:45 Lag Vit – Trollenäs IF (Grupp D)
13:45 Lag Vit – Veberöds AIF (Grupp D)
14:30 Lag Vit – IFK Simrishamn (Grupp D)
Pojkar födda 2011 (P11), lördag 12 februari
15:45 Värpinge IF – Södra Sandby IF (Grupp C)
16:45 Värpinge IF – Dalby GIF (Grupp C)
17:30 Värpinge IF – Kvarnby IK (Grupp C)
Pojkar födda 2010 (P12), lördag 22 januari
14:15 Lag Röd – Husie IF (Grupp A)
15:30 Lag Röd – Veberöds AIF (Grupp A)
17:15 Lag Röd – Södra Sandby IF (Grupp A)
15:00 Lag Vit – Tygelsjö IK (Grupp C)
16:30 Lag Vit – Veberöds AIF (Grupp C)
18:00 Lag Vit – Dösjöbro IF (Grupp C)
Med vänliga hälsningar,
Kansliet
Värpinge IF