SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Värpinge IF
Fotboll - P10 (2012)
Matcher
JANUARI 2022
 
23
10:00
sön
10:00    
Västervångs IP
FC Trelleborg - Värpinge IF  -      
 
29
12:00
lör
12:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Åkarps If  -      
30
12:00
sön
12:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Bk Höllviken   -      
FEBRUARI 2022
 
05
10:30
lör
10:30    
Lomma IP
GIF Nike - Värpinge IF  -      
05
10:45
lör
10:45    
Laröds IP
Hittarps IK:röd - Värpinge IF  -      
06
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - GIF Nike  -      
06
12:30
sön
12:30    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - GIF NIKE  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - BK Höllviken  -      
13
13:00
sön
13:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Trollenäs IF  -      
13
14:30
sön
14:30    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Torns IF  -      
 
17
18:30
tor
18:30    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - FC Trelleborg  -      
 
26
12:30
lör
12:30    
aggarpsvallen
Svedala IF - Värpinge IF  -      
27
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Kulladals FF  -      
MARS 2022
 
05
10:00
lör
10:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Borstahusens BK  -      
06
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Oxie  -      
 
13
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - FC Bellevue  -      
 
19
13:00
lör
13:00    
Landskrona IP
Landskrona Vårcup - Värpinge IF  -      
 
27
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF - Lunds FF  -      
APRIL 2022
 
02
08:00
lör
08:00    
Klostergården
Lunds Bk - Värpinge IF  -      
 
05
19:00
tis
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Linero IF rödvit  -      
07
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Linero IF vit  -      
10
10:00
sön
10:00    
Övrig plats
Bara GoIF röd - Värpinge IF blå  -      
 
14
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - BK Olympic röd  -      
15
10:00
fre
10:00    
Smörlyckans IP, konstgräs 7-manna 1
Lunds FF vit - Värpinge IF röd  -      
 
18
10:00
mån
10:00    
Klostergårdens IP plan 4B konstgräs 7-manna
Lunds BK vit - Värpinge IF vit  -      
23
09:00
lör
09:00    
Mellanhedens IP A-plan 7-manna 2
FC Bellevue 3 - Värpinge IF blå  -      
23
10:00
lör
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK svart - Värpinge IF röd  -      
23
15:00
lör
15:00    
Ljungvalla IP B-plan 7-manna 2
Furulunds IK gul - Värpinge IF vit  -      
 
28
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds FF röd  -      
30
15:00
lör
15:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Staffanstorp United FC blå  -      
MAJ 2022
 
01
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - IF Limhamn Bunkeflo B3  -      
 
07
09:30
lör
09:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 1
IF Limhamn Bunkeflo B2 - Värpinge IF vit  -      
07
10:30
lör
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 1
GIF Nike röd - Värpinge IF röd  -      
08
12:00
sön
12:00    
Kronetorpsvallen C-plan 7-manna 1
Arlövs BI vit - Värpinge IF blå  -      
 
12
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds SK  -      
14
11:00
lör
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Södra Sandby IF vit  -      
15
11:00
sön
11:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - Kulladals FF svart  -      
15
15:00
sön
15:00    
Tornvallen
torns - Värpinge IF  -      
 
21
13:15
lör
13:15    
Bäckagårds IP plan 2 7-manna 1
Kvarnby IK blå - Värpinge IF röd  -      
22
10:00
sön
10:00    
Kronetorpsvallen B-plan 7-manna
Arlövs BI blå - Värpinge IF vit  -      
22
12:00
sön
12:00    
Bäckagårds IP plan 1 7-manna 1
Kvarnby IK vit - Värpinge IF blå  -      
JUNI 2022
 
02
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Torna Hällestads IF  -      
04
11:30
lör
11:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Oxie SK vit  -      
 
11
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 2
Kävlinge Harrie FF röd - Värpinge IF vit  -      
12
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - Klågerups GoIF  -      
12
12:00
sön
12:00    
Borgeby IP F-plan 7-manna 2
Bjärreds IF svart - Värpinge IF röd  -      
AUGUSTI 2022
 
20
10:00
lör
10:00    
Södra Sandby IP gräsplan 3 7-manna 2
Södra Sandby IF blå - Värpinge IF vit  -      
20
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF blå - FC Bellevue 3  -      
21
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF röd - Furulunds IK svart  -      
 
25
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Lunds FF grön  -      
28
09:30
sön
09:30    
Brovallen, Bunkeflostrand konstgräs 7-manna 3
IF Limhamn Bunkeflo B3 - Värpinge IF blå  -      
28
10:30
sön
10:30    
Pilängsplanen 7-manna 2
GIF Nike vit - Värpinge IF röd  -      
SEPTEMBER 2022
 
03
10:00
lör
10:00    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde gul - Värpinge IF vit  -      
03
10:30
lör
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - Klågerups GoIF röd  -      
03
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF röd - Höörs IS blå  -      
 
08
19:00
tor
19:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF vit - Åkarps IF 1  -      
10
11:45
lör
11:45    
Linero IP B-plan 7-manna B
Linero IF röd - Värpinge IF röd  -      
11
12:00
sön
12:00    
Kulladals IP, konstgräs 7-manna 1
Kulladals FF svart - Värpinge IF blå  -      
 
17
10:00
lör
10:00    
Högalids IP C-plan 7-manna 1
Kävlinge Harrie FF blå - Värpinge IF vit  -      
17
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF blå -   -      
18
sön
00:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 2
Värpinge IF röd - Kävlinge Harrie FF röd  -      
 
24
10:00
lör
10:00    
Tornvallen, Stångby konstgräs 5-manna 1B
Torns IF grön - Värpinge IF röd  -      
25
10:30
sön
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - Oxie SK vit  -      
25
12:30
sön
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Staffanstorp United FC vit  -      
OKTOBER 2022
 
01
11:15
lör
11:15    
Möllevallen IP, Skanör B-plan 7-manna 1
Skanör Falsterbo IF blå - Värpinge IF blå  -      
02
sön
00:00    
Fågelskolans IP (Fågelvallen)
Värpinge IF röd -   -      
02
10:00
sön
10:00    
Färs & Frosta Arena, Höör konstgräs 7-manna 1
Höörs IS vit - Värpinge IF vit  -      
 
08
12:30
lör
12:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF vit - Dösjöbro IF röd  -      
09
10:00
sön
10:00    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF blå - Veberöds AIF  -      
09
10:30
sön
10:30    
Fågelskolans IP A-plan 7-manna 1
Värpinge IF röd - Lunds FF vit  -      
 
11
19:00
tis
19:00    
Lindängens IP, Malmö konstgräs 7-manna 2
BK Olympic röd - Värpinge IF blå  -      
16
10:00
sön
10:00    
Husarängens IP plan 2 7-manna 1
Eslövs BK röd - Värpinge IF vit  -      
16
10:30
sön
10:30    
Tolvans IP konstgräs
IF Lödde svart - Värpinge IF röd  -      
 
KLUBBKOLLEKTION
SOCIALA MEDIER
SPONSORER
SPONSORER SPORTCAMP
STIFTELSER